Haber
Nazilli Belediyespor 12 yıl sonra Bursaspor’u yenebilecek mi?
![](https://birecikajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/nazilli-belediyespor-12-yil-sonra-bursasporu-yenebilecek-mi-8PcAkKpA.webp)
NAZİLLİ,
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta zorlu hazırlık döneminde büyük sürpriz yapan ve oynadığı ilk 3 maçı kazanarak zirveye ortak olan Nazilli Belediyespor, yarın ana rakibi Bursaspor’u 4 öne geçme hedefiyle konuk edecek. 12 yıl sonra ilk kez 4’e çıktı. Nazilli İlçe Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın başlama düdüğü saat 16.30’da çalacak. 2011-2012 döneminde lige üst üste 4 galibiyetle başlayan ve aynı başarıyı tekrarlayamayan Siyah-Beyazlılar için son olarak taraftarları stada davet eden Teknik Direktör Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, “Bu zorun üstesinden geleceğiz” dedi. Taraftarlarımızın desteğiyle engel oluyoruz.”